Аустрија Бесплатан ВПН

Имамо 702 Аустрија Најбољи заиста бесплатан впн сервер.

ХостнамеЗемљаSSL VPNL2TP/IPSecOpenVPNSSTP VPNPPTP VPN
80.110.105.80АустријаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
88.152.11.113АустријаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
37.201.7.244АустријаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
80.110.126.185АустријаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
213.93.244.97АустријаTCP: 995
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 995
: vpn
: vpn
37.201.224.35АустријаTCP:
UDP:
80.110.98.185АустријаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
109.91.38.114АустријаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
95.222.25.193АустријаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
176.63.22.115АустријаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
80.110.110.108АустријаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
176.198.181.138АустријаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
89.73.159.66АустријаTCP: 1195
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 1195
: vpn
: vpn
37.201.5.242АустријаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
37.201.7.171АустријаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
80.110.112.89АустријаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
5.146.194.67АустријаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
80.110.96.255АустријаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
5.146.193.147АустријаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
37.201.7.202АустријаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
  • 1