Слободен VPN

Ние имаме 2000 Најдобар бесплатен VPN сервер.

HostnameЗемјаSSL VPNL2TP/IPSecOpenVPNSSTP VPNPPTP VPN
220.211.27.144ЈапонијаTCP: 1773
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 1773
: vpn
: vpn
184.22.20.97ТајландTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
118.106.224.15ЈапонијаTCP: 444
UDP:
: vpn
: vpn
: vpn
TCP:
UDP:
TCP: 444
: vpn
: vpn
126.226.217.187ЈапонијаTCP: 1511
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 1511
: vpn
: vpn
125.128.244.145Јужна КорејаTCP: 995
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 995
: vpn
: vpn
1.55.232.137ВиетнамTCP: 1370
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 1370
: vpn
: vpn
223.135.77.220ЈапонијаTCP:
UDP:
: vpn
: vpn
: vpn
118.243.75.44ЈапонијаTCP: 1459
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 1459
: vpn
: vpn
46.48.227.42РусијаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
34.96.198.128Соединети Американски ДржавиTCP: 443
UDP:
: vpn
: vpn
: vpn
TCP:
UDP:
TCP: 443
: vpn
: vpn
118.8.75.180ЈапонијаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
212.102.50.195Обединето КралствоTCP: 1688
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 1688
: vpn
: vpn
27.35.206.56Јужна КорејаTCP: 995
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 995
: vpn
: vpn
61.245.178.18Јужна КорејаTCP: 1506
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 1506
: vpn
: vpn
119.173.255.183ЈапонијаTCP: 995
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 995
: vpn
: vpn
126.33.198.229ЈапонијаTCP: 1569
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 1569
: vpn
: vpn
1.239.166.203Јужна КорејаTCP: 995
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 995
: vpn
: vpn
221.133.120.92ЈапонијаTCP: 1830
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 1830
: vpn
: vpn
211.178.70.88Јужна КорејаTCP: 995
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 995
: vpn
: vpn
49.228.228.92ТајландTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
  • 1