Салвадор Бесплатан ВПН

Имамо 3 Салвадор Најбољи заиста бесплатан впн сервер.

ХостнамеЗемљаSSL VPNL2TP/IPSecOpenVPNSSTP VPNPPTP VPN
190.53.31.15СалвадорTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
190.150.95.150СалвадорTCP: 1740
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 1740
: vpn
: vpn
190.150.19.219СалвадорTCP:
UDP:
  • 1