Румунија Бесплатан ВПН

Имамо 238 Румунија Најбољи заиста бесплатан впн сервер.

ХостнамеЗемљаSSL VPNL2TP/IPSecOpenVPNSSTP VPNPPTP VPN
93.118.238.212РумунијаTCP: 1504
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 1504
: vpn
: vpn
89.39.81.254РумунијаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
5.14.206.157РумунијаTCP: 1264
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 1264
: vpn
: vpn
89.39.71.76РумунијаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
85.204.44.32РумунијаTCP: 995
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 995
: vpn
: vpn
85.204.44.69РумунијаTCP: 995
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 995
: vpn
: vpn
188.26.226.91РумунијаTCP: 443
UDP:
: vpn
: vpn
: vpn
TCP:
UDP:
TCP: 443
: vpn
: vpn
89.39.71.69РумунијаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
79.112.109.199РумунијаTCP: 995
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 995
: vpn
: vpn
5.12.250.106РумунијаTCP: 995
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 995
: vpn
: vpn
86.123.180.121РумунијаTCP: 1974
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 1974
: vpn
: vpn
82.78.211.179РумунијаTCP: 1264
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 1264
: vpn
: vpn
5.12.126.222РумунијаTCP: 443
UDP:
: vpn
: vpn
: vpn
TCP:
UDP:
TCP: 443
: vpn
: vpn
89.39.71.193РумунијаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
188.24.11.162РумунијаTCP: 1715
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 1715
: vpn
: vpn
5.12.120.65РумунијаTCP: 995
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 995
: vpn
: vpn
5.14.252.18РумунијаTCP:
UDP:
TCP:
UDP:
188.27.155.167РумунијаTCP: 1515
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 1515
: vpn
: vpn
188.26.173.140РумунијаTCP: 443
UDP:
: vpn
: vpn
: vpn
TCP:
UDP:
TCP: 443
: vpn
: vpn
188.24.231.240РумунијаTCP: 1471
UDP:
TCP:
UDP:
TCP: 1471
: vpn
: vpn
  • 1